KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024291
nr 1402 4291
John Herbert. Signerad, hus. Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 62x74cm
måndag 7 juni 2021
kl 20:16:29
Lis Husberg (f. 1920)